character character
cloud cloud

KDO TO JE?

Uhádni postavu podle popisu!

KDO TO JE?

Je věrná, chytrá a laskavá, snaží se být nejlepší ve všem, co dělá. Je aktivním motorem skupiny; Zatímco její přátele mohou upadnout do naprosté paniky, zůstává klidná (alespoň navenek), odhadne situaci a dělá rychlá rozhodnutí, díky kterým se problém vyřeší. Nejdůležitější v jejím životě jsou přátelé. Kvůli nim udělá cokoli a obětuje cokoli.

KDO TO JE?

Ráda šokuje kamarády poníky svou povahou rebelky. Dělá věci, které se ostatní neodváží! Porušení pravidel a pochyby o autoritě považuje za kladné rysy. Když přítel potřebuje pomoc, nabídne se jako první, i když často neochotně!

KDO TO JE?

Neuvěřitelně hezký, má rád všechno uklizené a v pořádku. Rád se učí a ve většině předmětů je nejlepším ve třídě. Mezi jeho oblíbené předměty patří vědy a výtvarné umění. Je to spíše šprt, napřed tedy udělá úkoly, a pak vezme roha a užije si zábavu.

KDO TO JE?

Je strašně milým poníkem, který ve všech vidí jen to nejlepší. Má neuvěřitelně pozitivní povahu, které nikdo neodolá, tedy až na jizlivou Lynn. Je nestálá a nezodpovědá, nikdy neuvažuje o následcích svých činů, dokud není příliš pozdě. I když její sladká pozitivní osobnost se může občas zdát přehnaně pozitivní.

KDO TO JE?

Společenský, aktivní a hlasitý. Rád si myslí, že je vážně bezva, jenže svými hloupými šaškárnami Rózu neohromí. Ve škole obvykle patří k nejslabším, ale ve sportu je mistrem, a to ve všech odvětvích. Vyzařuje sebevědomí a ničeho se nezalekne ... Dokud se skutečně nevyděsí

bella
cedric
lynn
róza
will

Blahopřejeme!